Wynajem sal dydaktycznych

Budynek szkoły Magic zlokalizowany jest w centrum Wadowic przy ul. Sobieskiego 2. Spełnia wymagania bezpieczeństwa, higieny oraz posiada pełną infrastrukturę do prowadzenia działalności edukacyjnej. W pobliżu znajduje się postój taksówek oraz przystanki busów, liczne kawiarnie
i restauracje zlokalizowane w sąsiedztwie zapewniają catering w atrakcyjnej cenie.

Budynek szkoły składa się z 4 sal dydaktycznych w tym 3 o powierzchni 20 m2 oraz jednej 12 m2. Każda z sal została wyposażona w komfortowe stoły i krzesła, w białą tablicę oraz odtwarzacze płyt CD.

Szala wykładowa szkoły Magic

Sala wykładowa szkoły Magic

Choć grupy szkoły Magic nie przekraczają 12 słuchaczy, po szybkiej zmianie aranżacji przestrzeni największe sale są w stanie pomieścić ok. 30 osób. Układ sal umożliwia sprawną organizację szatni i przerw kawowych.

Nasze sale są dostępne na wynajem zarówno w okresie roku szkolnego (w godzinach rannych do godz. 14.00) oraz w trakcie weekendów i wakacji (przez cały dzień).

Doświadczony zespół aranżacyjny gwarantuje sprawną obsługę imprez szkoleniowych organizowanych w naszym budynku.

Sekretariat szkoły Magic

W celu uzgodnienia warunków wynajmu sal (nasza oferta nie przekracza średnich cen rynkowych) prosimy o kontakt z dyr. Aleksandrą Orzeł na adres e-mail szkolamagic[@]gmail.com.